Musk’ın pick-up aracı Cybertruck’ın iç mekan görüntüleri sızdırıldı!

Tesla’nın elektrikli pick-up araç modeli Cybertruck, birkaç yıl önce tanıtılmış ve tanıtımının ardından birçok aksaklık ve ertelemeye maruz kalmıştı. Aracın henüz tanıtılmayan iç mekan tasarımı ise merak edilen noktalar arasındaydı. Musk’ın da katıldığı özel bir etkinlikte Cybertruck’ın iç mekanının fotoğraflarını kaydettiğini söyleyen bir kullanıcı, bu fotoğrafları Tesla ile ilgili paylaşımların yapıldığı bir forum sitesinde sızdırdı. İşte detaylar

Cybertruck tasarımı Tesla hayranlarını ikiye böldü!

Sızdırılan Cybertruck tasarımı son derece ilgi çekici bulundu. Beklenenden daha sade olan araç, birçok forum kullanıcısı tarafından beğenilse de bazı kullanıcılar tarafından eleştirildi. Tasarımda, yenilikçi bir direksiyon simidi ve büyük bir ekrandan oluşan alışılagelmedik bir ön konsol tasarımı yer alıyor. Bu tasarım bazı çevrelerce “düşük bütçeli bir bilim kurgu filminden fırlamış gibi” olarak nitelendirilse de “sade ve minimalist” olduğunu söyleyerek beğenilerini ifade eden kullanıcılar da mevcut.

Tesla CEO’su Elon Musk, Cybertruck’ın bu yıl içerisinde satışa sunulacağını ifade etti. 39,900 dolardan başlayan fiyatlarla kullanıcı deneyimine sunulacak pick-up modeli her ne kadar bu yıl içerisinde satışa sunulacak olsa da talebi tam anlamıyla karşılayabilecek üretim kapasitesine ancak 2024’te ulaşılabilecek. Daha önce yapılan açıklamalar ve uzadıkça uzayan üretim süreçleri göz önünde bulundurulursa Musk’ın yaptığı açıklamanın üretim sürecini ne kadar yansıttığı da bazı soru işaretlerine sebep oluyor.

Cybertruck, üç farklı donanım seçeneğiyle birlikte satışa sunulacak. Bir, iki veya üç motorlu olarak tanıtılacak modelin satış fiyatları ise şu şekilde olacak:

  • Bir motorlu : 39,900 dolar
  • İki motorlu : 49,900 dolar
  • Üç motorlu : 69,900 dolar

Peki, sizler sızdırılan fotoğraflar hakkında neler düşünüyorsunuz? İç tasarım sizlerin beklentisini karşılayabildi mi? Görüşlerinizi bizlerle yorumlar kısmından paylaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir